Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 30, 2015

Do wygrania 60 rowerów miejskich

Konkurs promocyjny "Tryskaj energią i odkryj źródło nagród". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: - Dokonanie Zakupu promocyjnego w trakcie trwania konkursu o wartości 10 zł brutto dowolnych wód z asortymentu Nałęczowianka (cały asortyment, produkty mogą być miksowane), - Wysłanie SMS-a będącego odpowiedzią na zadanie konkursowe: „Napisz co jest dla ciebie codziennym źródłem witalności”, zwanego dalej: „konkursem”, konstruując treść w następujący sposób: WITALNOSC. Nr dowodu zakupu. Odpowiedź na zadanie konkursowe (wyrażenie WITALNOSC będzie w dalszej części regulaminu określane jako prefiks). Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 16 zegarków Samsung Smartwatch Gear 2 Neo

Konkurs promocyjny "Podejmij wyzwanie Pepsi". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy, że kupisz w sklepie abc dowolne butelki 0,5l lub 1l za min. 10 zł (Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP, Mountain Dew) i wyślesz smsa na nr 4628* z odpowiedzią na pytanie: Jakie jest Twoje największe wyzwanie z Pepsi? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj mikser Artisan 5 terakota

Konkurs fotograficzny "Daj słoikom drugie życie". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe polega na stworzeniu autorskiego i najciekawszego zastosowania dla słoików po Majonezie Dekoracyjnym oraz zrobieniu zdjęcia wykonanej pracy i opisanie etapów jej powstawania. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj grill Weber - 84 szt. czeka

Konkurs promocyjny "Grill&Travel". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup wybrane produkty Knorr i Hellmann’s za minimum 10 zł. Z jednego paragonu musi wynikać zakup produktu Knorr i Hellmann’s. 2. Wpisz swoje dane, przepisz dane z paragonu (numer paragonu, data zakupu z paragonu, NIP sklepu) i wyślij za pomocą formularza. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj atrakcyjne nagrody finansowe, w tym nagrodę główną o wartości 8000 złotych

Konkurs internetowy "Pokaż w filmie swoje pokolenie!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Kręci się Twoja legenda, stan idealny jest osiągalny. Bez spiny dawkujesz endorfiny, wyginasz ciało i łapiesz trop. W klubie, na mieście i na plaży wiesz, co się zdarzy. Ty wiesz dokładnie, o co chodzi nam, tego lepiej nie zrobi tu nikt! To właśnie Twój film! Nakręć krótki film i pokaż w nim swoje pokolenie i to, jak jest naprawdę. Uchwyć to, co sprawia, że jesteście "wszystkomogący", potraficie korzystać z okazji i wybieracie najlepsze układy. W swoim materiale pokaż naturalnie przynajmniej jedną wartość, jaką daje posiadanie konta dla młodych w BZ WBK. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw mydlink Home

Konkurs internetowy "Automatyka domowa – wygoda i bezpieczeństwo". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytania i podać najważniejsze, Twoim zdaniem, powody, dla których warto wybrać mydlink Home. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków do włosów Syoss

Konkurs internetowy "Siła włosa". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na dwa pytania: 1. Jaką nazwę posiada popularna szczotka do włosów, która podczas czesania nie elektryzuje włosów, a jej ząbki nie uszkadzają struktury włosa? 2. Jak wykorzystałaś pierwszy ciepły dzień? Opiszcie, jak spędzacie wolny czas na świeżym powietrzu. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj urządzenie TEFAL VS4003 Vitacuisine Compact i gadżety Farmio

Konkurs kulinarny "Gotuj z Farmio i wygrywaj". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Podziel się przepisem na danie z kurczaka i odpowiedz na 3 pytania zamknięte. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zegarek smartwatch Motorola 360

Konkurs fotograficzny "Selfie na piątkę ". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: W aplikacji konkursowej na Facebooku należy zamieścić zdjęcie – selfie, które zawiera w sobie ciekawy, pomysłowy motyw piątki. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj oryginalny obraz Wojciecha „Tut” Chechlińskiego „Zaskoczenie”

Konkurs internetowy "Wygraj oryginalny obraz Wojciecha „Tut” Chechlińskiego.". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wziąć udział w konkursie należy polubić oficjalny profil Wojciecha „Tut” Chechlińskiego na Facebooku oraz w komentarzu na stronie wydarzenia odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla ciebie sztuka? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych