Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z maja 4, 2015

Wygraj bon do sklepu Sarenza o wartości 300 zł

Konkurs internetowy "Wybierz swoje buty na wiosnę i wygraj bon na zakupy w Sarenza.pl!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: „O jakich butach marzyłaś w dzieciństwie?” Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj herbatę Loyd Tea

Konkurs na facebooku "Loyd Tea". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zielona herbata słynie z wielu cennych właściwości i znana jest od tysiącleci. A co wy wiecie o wartościach i działaniu tego napoju? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Mary Kay z okazji Dnia Matki

Konkurs fotograficzny "Świętuj Dzień Matki z Mary Kay". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Prześlij zdjęcie z mamą i dołącz do niego krótkie wyznanie miłości do niej. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Floslek z serii SUN CARE

Konkurs na facebooku "Wygraj zestaw kosmetyków Floslek z serii SUN CARE". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Dlaczego lubisz się opalać? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw 3 brytfann

Konkurs internetowy "Wygraj super nagrody od marki Rolnik". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Polub profil marki Rolnik na FB 2. Marka Rolnik ma w swojej ofercie m.in kukurydzę oraz groszek w puszkach. Jakie właściwości prozdrowotne ma zielony groszek? 3. Podaj przepis na dowolne danie, które można przyrządzić w nagrodzie w naszym konkursie. Przepis musi zawierać co najmniej jeden produkt firmy ROLNIK. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw walizek z kolekcji Flow Line

Konkurs fotograficzny "WITTCHEN w podróży". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: W dniach 1 – 5 maja należy dodać zdjęcie z podróży, na którym widoczna jest walizka marki WITTCHEN. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj Clarena Diamond Filler

Konkurs internetowy "Majówka". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na 2 pytania - co to jest endermologia i na jakim urządzeniu jakiej marki wykonuje się endermologię w studio urody madric. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj czytnik Kindle Paperwhite

Konkurs internetowy "Przeczytaj Pollaka na czytniku". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy za pośrednictwem bloga Pawła Pollaka nabyć jedną z powieści jego autorstwa w formie e-booka, a następnie napisać o opinię o książce, refleksję z niej wynikłą lub hasło reklamowe. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj kocioł grzewczy marki KOSTRZEWA

Konkurs internetowy "Wygraj kocioł grzewczy marki KOSTRZEWA". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy, że prawidłowo wypełnisz zgłoszenie oraz nadeślesz ciekawe zdjęcie swojej obecnej kotłowni czy też projektu domu, w którym kotłownia ma się znajdować. O wygranej decyduje oryginalność dosłanych kompletnych zgłoszeń wraz z fotografią. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj egzemplarze „Skonsumowanej” Davida Cronenberga!

Konkurs internetowy "Wygraj egzemplarze „Skonsumowanej” Davida Cronenberga!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Cronenberg ma w swoim dorobku wiele filmów zrealizowanych na podstawie tekstów literackich. Wymień tytuły przynajmniej czterech powieści, które reżyser przeniósł na ekran. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych