Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 26, 2015

Wygraj żelazko PerfectCare Elite od marki Philips!

Konkurs internetowy "Wygraj żelazko PerfectCare Elite od marki Philips!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Obejrzyj filmik i odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaka jest pojemność zbiornika na wodę żelazka Philips PerfectCare Elite? 2. Dodatkowo napisz, dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać żelazko Philips PerfectCare Elite. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 100 zł na zakupy w sklepie myBra.pl

Konkurs fotograficzny "Wygraj 100 zł na zakupy w sklepie myBra.pl ". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Szukamy przykładów na to, że dobrze dobrany stanik zmienia życie! Aby wziąć udział w naszej akcji wyślij nam swoją metamorfozę. Nagradzamy wszystkie zdjęcia spełniające warunki! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj plażowy set od HAVAIANAS!

Konkurs na facebooku "Wygraj plażowy set od HAVAIANAS!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Napisz na piasku w ogródku, plaży czy gdziekolwiek zdanie "Chcę buty Havaianas od Mivo.pl" 2. Zrób zdjęcie napisu, wstaw fotkę na swoją tablicę i oznacz Mivo.pl - Shoes Shop Online, wklejając w swoim poście link z www.mivo.pl do modelu Havaianas, który - poza materacem i torbą - chcesz wygrać oraz podaj wymarzony rozmiar. 3. Zamelduj się w komentarzu pod postem konkursowym na fb - napisz "Biorę udział". Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj wycieczkę do Parmy

Konkurs kulinarny "Wygraj wycieczkę do Parmy". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Podaj przepis na najlepsze wakacyjne danie z makaronem BARILLA Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 20 zestawów słonecznych kosmetyków Ziaja

Konkurs internetowy "Słoneczny poradnik Ziaja". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Stwórz letnią rymowankę, w której znajdą się hasła: lato, słońce, ziaja. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj szkolenie w Szkole Jazdy Subaru na Torze Kielce

Konkurs internetowy "Szkoła Jazdy Subaru". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby stanąć do walki o nagrody, wystarczy dodać jeden komentarz i opisać w nim skuteczne sposoby na obniżenie spalania samochodu. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zegarek smartwatch Samsung Gear 2 Neo

Konkurs internetowy "Ja Małopolska". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Udowodnij, że Twoje miejsce w Małopolsce jest najlepsze i wygraj nagrody! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania lampka Philips Disney SoftPal

Konkurs internetowy "Wygraj lampkę Philips Disney SoftPal". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pokaż swoje dziecko w magicznym świecie Disneya. Może to maskotka, wyprawa do Disneylandu, ulubiony kocyk, książka, a może przebiera się, jak Pierworodna w strój ulubionego bohatera? Ma swoją ulubioną pościel i chodzi w uszach Myszki Minnie przez pół dnia? Pokażcie nam na zdjęciach jak bardzo Twoje dziecko uwielbia magiczny świat Disneya. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 100 rowerów Romet Vintage D

Konkurs internetowy "100 rowerów od NIVEA". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: a) zakup w jednej z drogerii Rossmann w czasie trwania konkursu jednego z antyperspirantów lub dezodorantów marki NIVEA, zwanych dalej antyperspirantami, b) wpisanie w czasie trwania Konkursu w aplikacji konkursowej znajdującej się na stronie www.rossnet.pl: - specjalnego kodu konkursowego znajdującego się na paragonie niefiskalnym, dołączonym do paragonu dokumentującego transakcję w jednej z drogerii Rossmann oraz - daty zakupów uprawniających do udziału w Konkursie i - kwoty wydanej na zakupy w drogerii Rossmann, widocznej na paragonie fiskalnym, do którego dołączony jest paragon niefiskalny z kodem konkursowym, uprawniającym do udziału w Konkursie, c) zachowanie oryginału paragonu fiskalnego i niefiskalnego w celu okazania go na wezwanie Organizatora d) wykonanie pracy konkursowej w czasie trwania Konkursu, polegają…

Do wygrania 10 puszek NIVEA z męskimi kosmetykami

Konkurs promocyjny "Konkurs z NIVEA z okazji Dnia Ojca!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: W dowolnym sklepie sieci Drogerie Polskie należy dokonać zakupu kosmetyków NIVEA za kwotę minimum 10 zł w trakcie trwania konkursu i zachować paragon. W komentarzu pod wpisem konkursowym odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Za co najbardziej cenisz swojego tatę?” Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych