Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z lipca 25, 2015

Wygraj Play Station 4 1TB

Konkurs na facebooku "Sony 1TB". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadaniem Uczestnika Konkursu jest dodanie w komentarzu postu konkursowego odpowiedzi na pytanie konkursowe „1TB to dużo. To tyle, że… no właśnie ile to jest 1 terabajt? Wymyśl celne i krótkie porównanie pojemności dysku " Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania myPhone S-Line 16GB

Konkurs fotograficzny "Mistrz drugiego planu". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Mistrzowie drugiego planu na START! Szukamy najśmieszniejszych i najbardziej zadziwiających zdjęć przedstawiających akcje dziejącą się na drugim planie. Znacie to uczucie, kiedy podczas fotografowania nagle okazuje się, że tuż za osobą pozującą znajduje się prawdziwy bohater zdjęcia? Może być to dziwnie wyglądająca postać, zabawne zwierzę albo po prostu element przestrzeni, który świetnie skomponował się z postacią na pierwszym planie. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw suchych szamponów Batiste

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw suchych szamponów Batiste!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz w komentarzu na pytanie konkursowe: „Który z szamponów Batiste jest najlepszy na wakacje i dlaczego?” Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj opiekacz do panini marki Philips

Konkurs kulinarny "Sztuka znikania". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy przesłać przepis na tosty. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Laboratorium Kosmetyczne FLOSEK

Konkurs internetowy "Sposób na słońce z marką Flosek". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Napisz czego nie może zabraknąć w twojej wakacyjnej kosmetyczce. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 100 biletów na mecz piłki nożnej Polska – Irlandia

Konkurs promocyjny "Walcz o bilety na Polaków". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Kup 4 sztuki piwa Okocim Jasne Pełne w butelce lub puszce i zachowaj paragon! Wyślij sms pod numer 70908* z własną propozycją toastu za zwycięstwo Naszych w eliminacjach do UEFA Euro 2016! Sms wyślij według wzoru: PROMOCJA.nr paragonu.twoja propozycja toastu. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj bon do sieci ZARA o wartości 500 zł

Konkurs fotograficzny "Zrób stylizacje i wygraj bon na 500 zł w sklepie ZARA!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Uwielbiasz zabawy modą? Wiesz, że z okazji 125 urodzin Wieża Eiffla odzyskuje swój pierwotny, czerwony kolor? Zrób zdjęcie z czerwonym elementem stroju i pokaż swój styl godny światowej stolicy mody! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj czteropak piwa EB oraz koszulkę EB - 200 szt. czeka

Konkurs internetowy "Wraca czas na EB". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Napisz odpowiedź na zadanie konkursowe tygodnia. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj sokowirówkę Zelmer JE1200

Konkurs promocyjny "Piękne lato z Lirene". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Kup w sklepie Intermarche produkty marki Lirene, zachowaj dowód zakupu i odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego używasz kosmetyków marki Lirene? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj książkę "Moja historia futbolu" S. Szczełpka

Konkurs internetowy "A jaka jest Twoja historia futbolu? - Stefan Szczełpek - "Moja historia futbolu"". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pytamy o Waszą prywatną historię futbolu. Jak to się u Was zaczęło? Kiedy i w jakich okolicznościach zaczęła kiełkować miłość i fascynacja do piłki nożnej? Kto ją w Was zaszczepił lub po jakim wydarzeniu eksplodowała? Słowem – jaka jest Wasza historia futbolu i jak to się dla Was zaczęło? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych