Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 1, 2015

Wygraj kosz piknikowy

Konkurs fotograficzny "ruszamy w podróż i... na piknik". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Twój piknik od A do Z. Pokaż nam jak piknikujesz z najbliższymi. Zdjęcie umieść w komentarzu. Nagrodzimy osobę, która najciekawiej zaprezentuje swój piknik. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj walizkę z akcesoriami grillowymi

Konkurs promocyjny "Grillowanie ze szczyptą egzotyki". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy, że kupisz trzy opakowania przypraw Kamis w sklepie Carrefour, w tym co najmniej jedno z oferty „Grill”, odpowiesz na konkursowe pytanie: „Dlaczego to Twoja rodzina ma spędzić wakacje na Majorce z Kamis?” wysyłając sms wg schematu kamis7.odpowiedz pod numer 7043 (koszt 0,62 zł z VAT). Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM

Konkurs internetowy "Zaplanuj podróż i wygraj nawigację Mio Spirit 5450 LM". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zaplanuj wycieczkę turystyczną po województwie, w którym mieszkasz. Zaproponuj punkty podróży, które ustawiłbyś w nawigacji i krótko opisz każdy z nich. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj iPhone 6

Konkurs internetowy "Świeć się latem". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zrób klimatyczną fotkę ze światłem w tle lub w roli głównej i opublikuj je z hashtagiem ‪#‎SwiecSieLatem w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku akcji lub na swoim profilu na Instagramie. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj konsolę PlayStation 4

Konkurs internetowy "przeGRANE wakacje". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy odpowiedzieć na pytanie. W każdym tygodniu publikowane jest inne pytanie konkursowe. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Avène!

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw kosmetyków Avène!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie: "Z czym kojarzy ci się woda termalna Avene?". Spośród nadesłanych odpowiedzi zostaną nagrodzone najciekawsze. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj Samsung Galaxy S6

Konkurs internetowy "Dr Kwiatek". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: - Konkurs skierowany jest do posiadaczy telefonów z systemem Android 4.1 lub wyższym - Aby wziąć udziała w konkursie należy : 1.Pobrać lub zaktualizować aplikację mobilną Dr Kwiatek 2. Wejść do aplikacji i kliknąć w baner KONKURS 3. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wysłać zgłoszenie za pomocą formularza w aplikacji Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania flakoniki zapachu Ungaro – Fruit D'Amour Pink i Fruit D'Amour Green

Konkurs internetowy "Pastelowe zapachy lata Ungaro". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: By mieć szansę na nagrodę, wystarczy w komentarzu odpowiedzieć na pytanie: Z czym kojarzą Ci się 3 wyróżnione słowa w opisie nowych zapachów Ungaro? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 20 zestawów produktów Equilibra

Konkurs na facebooku "Do wygrania 20 zestawów produktów Equilibra". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Jaki znasz domowy sposób na regenerację włosów? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych