Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z września 12, 2015

Wygraj roczny kurs języka angielskiego w British Centre

Konkurs fotograficzny "#boznamjezykiobce". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Uzupełnij hasło na naszej torbie w formie graficznej bądź słownej – to może być Twoje marzenie, odczucie, wyobrażenie na temat możliwości jakie daje znajomość języków obcych 2. Zrób sobie z nią zdjęcie i wrzuć na swojego Facebooka 3. Dodaj #boznamjezykiobce 4. Zbierz jak największą ilość „lajków” wśród swoich znajomych i wygrywaj nagrody! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj Samsung Galaxy Tab S2

Konkurs internetowy "Aplikacje bez barier". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: W konkursie „Aplikacje bez barier” nagradzani są twórcy aplikacji na urządzenia mobilne, które okażą się w największym stopniu przydatne dla użytkowników z niepełnosprawnością. Wyróżnia się tutaj zarówno najbardziej dostępne aplikacje typu ogólnego, jak i te dedykowane specjalnie osobom z niepełnosprawnością. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 1 z 10 smartfonów Samsung Galaxy J1

Konkurs promocyjny "Twoja ulubiona postać Disneya". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Kup kosmetyk Disneya w Biedronce i zachowaj dowód zakupu. Na adres konkursy@kiora prześlij odpowiedź na pytanie: Która postać Disneya jest Twoją ulubioną i dlaczego? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 100 bonów na zakupy w Intermarche

Konkurs promocyjny "Pokaż nam swój świat". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup w sklepach Intermarche na jednym paragonie produkty marki Bobovita i/lub Danone i/lub Żywiec Zdrój za min. 15 zł i zachowaj paragon. 2. Zrób zdjęcie okolicy, w której mieszkasz 3. Prześlij je MMSem i wygrywaj! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj płytę DVD z filmem "Focus"

Konkurs internetowy "Focus". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Który film z udziałem Willa Smitha uważasz za najlepszy? Uzasadnij swój wybór. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj stację muzyczną Philips

Konkurs promocyjny "Zostań dj'em baw się i graj". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy, że kupisz w Sieci Sklepów abc za min. 10 zł dowolne butelki 0,5l, 1,5l, 2,25l produktów objętych promocją i wyślesz sms na nr 4628 z odpowiedzią na pytanie JAK SIĘ BAWISZ Z PEPSI? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj słuchawki gamingowe OZONE RAGE ST

Konkurs internetowy "Ozone". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na 3 proste pytania. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 1 z 30 kart podarunkowych Leroy Merlin o wartości 100 zł

Konkurs fotograficzny "Zainspiruj nas swoją dekoracją okna". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Dodaj zdjęcie swojej dekoracji okiennej w zakładce Konkurs na stronie Forum i Wasze Wnętrza Leroy Merlin. 2. Napisz, co zainspirowało Cię do udekorowania okna właśnie w ten sposób. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 1 z 40 zestawów szefa kuchni

Konkurs promocyjny "Niejedno do zdobycia". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy kupić w sklepie Żabka lub Freshmarket dwa ulubione piwa Książęce i zachować paragon. Następnie wymyślić przepis na danie z piwem i wysłać na adres konkurs@piwnyprzepis.pl Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj LG G Watch W100

Konkurs internetowy "Wygrywaj z Paczkomatami". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Gdybyś mógł dodać jedną funkcjonalność do Paczkomatu, to co by to było i dlaczego? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych