Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z listopada 9, 2015

Wygraj komputer wielkości pendrive'a

Konkurs internetowy "Wygraj komputer wielkości pendrive'a". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na trzy pytania: 1. Jak nazywa się urządzenie komputerowe, które łączy w sobie wydajność laptopa i mobilność tabletu. 2. Jak nazywa się produkt Intela, który ma wielkość pendrive'a i może zmienić każdy wyświetlacz z HDMI w pełnowartościowy komputer. 3. Jakie rozwiązania technologiczne uważasz za najbardziej przydatne w firmie? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj samochód Mini One

Konkurs promocyjny "Wielka urodzinowa loteria Galerii Kazimierz!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy w terminie od 18 do 28 listopada zrobić zakupy w Galerii Kazimierz na kwotę min. 200 złotych, zgłosić się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Loterii i wypełnić kupon. Losowanie finałowe odbędzie się 28 listopada o godzinie 17:00. Nie może Was zabraknąć! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 10 000 zł na wyposażenie Twojej kuchni

Konkurs promocyjny "Zostań gwiazdą w swojej kuchn". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup dwa dowolne produkty spośród marek: Podravka, Vegeta, Warzywko. Promocją objęte są produkty marki Vegeta, Podravka i Warzywko sprzedawane w sklepach sieci Carrefour. Zachowaj paragon (lub fakturę VAT), który jest dowodem zakupu Twoich produktów. 2. Dokończ zdanie: Moja kuchnia z Podravką, Vegetą i Warzywkiem to… Odpowiedź prześlij przez zakładkę Zgłoszenia lub SMS-em* na nr 7057 według wzoru: SMAK.nr dowodu zakupu.Twoja odpowiedź Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj eyelinery i mascary L'Oréal Paris SUPERSTAR

Konkurs internetowy "Wygraj eyelinery i mascary L'Oréal Paris SUPERSTAR". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: - Stwórz opis, video lub foto-tutorial makijażu, który sprawia, że czujesz się jak gwiazda. - Pracę konkursową wyślij na maila konkurs@ofeminin.pl z tytułem #konkursSUPERSTAR lub opublikuj na Facebooku, jako post Publiczny wpisując w treści posta hashtag #KonkursSUPERSTAR oraz oznaczając fanpage ofeminin @ofeminin Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj torebkę z frędzlami boho CLAUDIA

Konkurs internetowy "Modna na jesień – wygraj torebkę od LAZA.pl". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Najdziwniejsza rzecz, jaką znalazłam w swojej torebce to… Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj voucher na 4 dniowy pobyt dla 4 osób wraz zabiegami SPA w hotelu Pałac Brunów SPA

Konkurs promocyjny "Spa". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup w Biedronce koncentrat Eden z serii BeNature Almond Touch lub Olive Cream i zachowaj paragon. 2. Weź udział w grze za pomocą Aplikacji. Zadaniem Uczestnika będzie posprzątanie 3 pomieszczeń (łazienka, kuchnia, salon) w jak najkrótszym czasie, poprzez klikanie kursorem w zabrudzenia lub porozrzucane przedmioty. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj DVD z filmem "Kapitan Szablozęby i skarb piratów"

Konkurs internetowy "Kapitan Szablozęby i skarb piratów". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Którego z filmowych piratów lubisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw luksusowych kosmetyków evree

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw luksusowych kosmetyków evree". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opisz nam w jaki sposób zachęcisz swoją przyjaciółkę do wypróbowania kosmetyków evree. Im ciekawiej będziesz ją przekonywać tym lepiej. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków marki Balneokosmetyki

Konkurs internetowy "Konkurs z marką Balneokosmetyki". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywają się warsztaty, które poprowadzi Adam Adamonis podczas „Andrzejek z gwiazdami” w Malinowym Raju? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw ubrań sportowych od firmy Under Armour i torbę Morini

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw ubrań sportowych od firmy Under Armour i torbę Morini". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opisz w kilku zdaniach swoje przygody z ćwiczeniami – czy ruszasz się ciągle czy może wcale? Czy robiłaś to kiedyś, a teraz coś (co?) nie pozwala ci wrócić? A może nienawidziłaś wf-u od zawsze i jest tak do dzisiaj? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych