Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 13, 2016

Wygraj zestaw kosmetyków marki Laura Conti

Konkurs na facebooku "Piękne usta z marką Laura Conti". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Dlaczego warto dbać o usta? Co w ich pielęgnacji jest dla Ciebie najistotniejsze? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj drukarkę laserową RICOH SP 112

Konkurs internetowy "I LOVE PARKER". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wybierz jaki produkt podarowałbyś/podarowałabyś ukochanej osobie i opisz dlaczego. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Dove

Konkurs internetowy "Historia naszej przyjaźni - konkurs z Dove". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Jeśli ty i Twoja przyjaciółka jesteście niezwykłym teamem, stoi za Wami jakaś historia, w której są momenty – i te wzruszające, i te zabawne, koniecznie weź udział w konkursie. Konkurs podzielony na 4 jednotygodniowe mini konkursy. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw Vita Liberata i nadaj skórze złocistą opaleniznę

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw Vita Liberata i nadaj skórze złocistą opaleniznę". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie: "Dlaczego to właśnie do ciebie powinien powędrować zestaw Vita Liberata?". Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj bon do sklepu DUKA o wartości 100 zł

Konkurs internetowy "Czy dobrze odżywiasz się w ciąży". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Jesteś w ciąży? Sprawdź, czy wiesz, jak powinnaś się odżywiać. Rozwiąż quiz i weź udział w konkursie! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj Declare Perfect Eye Fluid

Konkurs internetowy "Styczeń z MadRic'em". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na 3 pytania: 1. Skąd znasz sklep MadRic.pl? 2. Czy robiłaś(eś) już zakupy w naszym sklepie MadRic.pl? 3. Czego brakuje Tobie w asortymencie sklepu MadRic.pl lub co według Ciebie należałoby w nim zmienić? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj tablet Samsung Galaxy Tab 3

Konkurs internetowy "Magic Kinder Rodzinka". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Za co ty i twoje dziecko lubicie aplikację Magic Kinder, oraz co chcielibyście w niej dodać lub zmienić? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 1 z 25 płyt CD „Domówka z Markiem Sierockim”

Konkurs na facebooku "Domówka z Markiem Sierockim". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Dlaczego chciałbyś się znaleźć na domówce Marka Sierockiego? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj kosz produktów Lidl

Konkurs internetowy "Konkurs karnawałowy z Mancią i Lidl Polska". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wspomnienia z dzieciństwa często wywołują kręcącą się łezkę w oku. Napisz w komentarzu, jak wspominasz ten czas z przygotowań do balu/spotkania karnawałowego i z jakim smakiem Ci się on szczególnie kojarzy. Opisz sytuację (np. smażenie z mamą chrustu, pączków, pieczenie smakołyków na szkolny bal itp.) i podaj swój przepis na ulubiony smakołyk karnawałowy. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Golden Rose

Konkurs internetowy "konkurs karnawałowy z Golden Rose - wygraj zestaw kosmetyków!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie: "Który/które z kosmetyków Golden Rose wykorzystałabyś w makijażu karnawałowym? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij". Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych