Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 7, 2016

Wygraj modny zestaw ubrań na wiosnę od YES MA'AM

Konkurs internetowy "Wygraj 1 z 5 modnych zestawów na wiosnę od YES MA'AM". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zainspirowana kolekcją marki stwórz stylizację lub pokaż nam w kreatywny sposób jak przygotowujesz się do ciepłych dni. Najciekawsze zgłoszenia zostaną nagrodzone! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków NIVEA Q10 Plus + Legginsy NIVEA Q10 Plus - 45 szt. czeka

Konkurs internetowy "NIVEA #DziałamSMART". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zgłoszenie do konkursu polega na udzieleniu na portalach społecznościowych Facebook i Instagram odpowiedzi na pytanie zamknięte: „Jaki jest Twój SMART sposób na powrót do formy?” i oznaczenie każdej odpowiedzi dwoma hashtagami: #DziałamSMART oraz #NIVEA. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania Nokia 105 DS Czarna A00025632

Konkurs internetowy "Do wygrania Nokia 105 DS Czarna A00025632". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opiszcie nam swój pierwszy telefon - w jakich okolicznościach go dostaliście, w co graliście, jakie mieliście bajery? Polifoniczne dzwonki, doczepiany aparat? Umieramy z ciekawości! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych AA

Konkurs internetowy "Wygraj książkę "Córka pustyni" i zestaw kosmetyków". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wyobraź sobie, że masz spędzić 7 dni na pustyni z plecakiem, a w nim znajdzie się tylko 5 przedmiotów, które są ci niezbędne. Co to będzie? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj butelkę poziomkowego Absolwenta

Konkurs na facebooku "Wygraj butelkę poziomkowego Absolwenta". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Oznacz osobę, którą wyciągniesz dzisiaj na imprezę i napisz, dlaczego właśnie z nią chcesz poszaleć! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj rower oraz akcesoria marki KROSS

Konkurs fotograficzny "Kross Jedna Pasja". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Celem wzięcia udziału w I etapie Konkursu należy alternatywnie: a)wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.kross2rio.kross.pl poprzez podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, a także załadowanie zdjęcia najtrafniej zdaniem Uczestnika ilustrującego jego pasję rowerową i odpowiedź na zadanie pytanie kreatywne. b)opublikować na portalu Instagram w ramach swojego profilu zdjęcie najtrafniej ilustrującego zdaniem Uczestnika jego pasję rowerową i oznaczyć je hashtagiem #Kross2Rio. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw nowości Dax Sun na sezon 2016

Konkurs fotograficzny "Selfie w okularach". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zrób sobie selfie w okularach przeciwsłonecznych i wygraj nagrody! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw LEGO City 60106

Konkurs internetowy "Omni-Odkrywanie". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Hydraulicy w akcji. Graj z Ben 10 - usuwaj pary jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia. Usuwać w parach można jednak tylko takie, które nie są zablokowane przez inne płytki. Za każdą parę otrzymasz punkty, ale liczy się również czas ułożenia wszystkich elementów układanki! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj bilet na koncert Afromental

Konkurs na facebooku "Poczuj rytm piękkna". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy kupić produkty do makijażu w Drogerii Natura za minimum 30 zł i dodać w komentarzu zdjęcie całusa! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj książkę "Pionek"

Konkurs na facebooku "Pionek". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Dokończcie zdanie: Dobry kryminał to taki, który... Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych