Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z lipca 8, 2016

Wygraj zestaw gadżetów od Polsat Food Network

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw gadżetów od Polsat Food Network". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Jeśli moglibyście wybrać, żeby na Street Food Polska serwował Wam dania jeden z prowadzących z Polsat Food Network – kogo byście wybrali i dlaczego? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania 16 rowerów miejskich

Konkurs promocyjny "Wakacje z Piekusiem". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zbierz 5 paragonów za min. 10 zł każdy z min. 1 produktem Wakacje z Piekusiem, zrób ‪zdjęcie na wakacjach z wybranym produktem z serii "Wakacje z Piekusiem" i wyślij nam formularz. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj plakat z autografami gwiazd filmu "Zanim się pojawiłeś"

Konkurs internetowy "Zanim się pojawiłeś - wygraj plakat z autografami gwiazd filmu!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś dostać ten plakat? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania deska YESdzik X1 Allroad

Konkurs na facebooku "Wakacyjny konkurs YESdzik". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zaproponuj slogan, który podsumuje wspólpracę RMF 4Racing Team i Yesdzik. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania laptop ASUS ZenBook UX305

Konkurs internetowy "Create AsUs". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu naklejki na cześć tylną obudowy laptopa o rozmiarze 324 x 226 milimetrów, tj. 13,3 cala Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj rower & jeździk 2w1 Smyk

Konkurs internetowy "Wygraj rower & jeździk 2w1 Smyk". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: W komentarzu pod postem konkursowym na blogu napisz, jak aktywnie spędzasz czas ze swoim dzieckiem albo najlepiej pokaż to na zdjęciu – Pamiętaj o wpisaniu adresu e-mail – to on będzie służył do weryfikacji zwycięzców – Każda osoba może zamieścić komentarz konkursowy/zdjęcie tylko jeden raz – Udostępnienie informacji o konkursie i zaproszenie znajomych do udziału w zabawie na Facebook’u bardzo mile widziane Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw 8 szminek Souffle de Velvet Bourjois

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw pięknych szminek Souffle de Velvet Bourjois". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zainspiruj się francuskim stylem i pokaż swój makijaż. Każdy może dodać dowolną ilość zgłoszeń - na blogu lub na instagramie. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj Dron SYMA X8W

Konkurs internetowy "Lato w Twoja.Tv". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opublikuj dowolny film o tematyce wakacyjnej na portalu Twoja.TV i oznacz go tagiem "summer". Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj butelkę filtrującą Dafi z zapasem filtrów

Konkurs na facebooku "Wygraj butelkę filtrującą Dafi z zapasem filtrów". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wziąć udział w konkursie należy napisać w komentarzu, dlaczego butelka filtrująca miałaby trafić właśnie do Ciebie. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj konsolę PlayStation 4 z zestawem dwóch gier

Konkurs internetowy "Małe mądrale". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadaniem Uczestników Konkursu jest nakręcenie filmu, w którym dzieci odpowiadają na co najmniej dwa zasugerowane przez Organizatora pytania: - Co to są wirusy? - Co to jest biegunka? - Co to jest odwodnienie? - Czemu brzuch czasem choruje? - Co to jest biegunka podróżnych? - Kiedy możesz zachorować na biegunkę? - Co pijesz jak masz biegunkę? - Co robią rodzice kiedy boli cię brzuch? - Dlaczego nie lubisz chorować? - Jak można się zarazić wirusem? - Jak się nawadniasz? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych