Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z października 13, 2016

Wygraj aparat Polaroid Snap z pakietem wkładów

Konkurs internetowy "Twórz z nami aplikację OnetPoczta!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Napisz, za co lubisz aplikację OnetPoczty, a co proponujesz w niej zmienić i wygraj nagrody! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj walizkę pełną Snickersów

Konkurs internetowy "Pogromca Głodu - SNICKERS". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Napisz lub pokaż, kto z Twoich znajomych i dlaczego - najbardziej potrzebuje Snickersa 2. Wrzuć w publicznym zgłoszeniu #pogromcaglodu i #zjedzsnickersa Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj wózek Chicco Trio Love

Konkurs promocyjny "Zadaj pytanie o położnej i wygraj wózek CHICCO!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Dokonaj zakupu co najmniej dwóch produktów Chicco prezentowanych na stronie promocyjnej (Butelka NaturalFeeling, Wkładki laktacyjne NaturalFeeling, Laktator NaturalFeeling, Poduszka do karmienia Boppy, Smoczek Physio Soft), wgraj parago0n i zadaj pytanie położnej. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj lap­top Dell In­spi­ron 15 7559

Konkurs internetowy "Wygraj lap­top Dell In­spi­ron 15 7559". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Za­da­nie kon­kur­so­we po­le­ga na: - Prze­czy­ta­niu czte­rech ar­ty­ku­łów z cy­klu „Opo­wie­ści z dro­gi” Jak się przy­go­to­wać do po­dró­ży? Opo­wie­ści z dro­gi. Jak two­rzyć i kim się in­spi­ro­wać Zdję­cia. Jak obra­biać w po­dró­ży i po po­wro­cie Wi­deo. Jak się przy­go­to­wać do na­gry­wa­nia oraz mon­ta­żu w po­dró­ży - Za­sta­nów się i na­pisz – „Do­kąd się wy­bie­rasz, co pla­nu­jesz stwo­rzyć i jak się do te­go przy­go­tu­jesz?” - Pod uwa­gę bę­dę bra­ne je­dy­nie od­po­wie­dzi, któ­re zo­sta­ną za­miesz­czo­ne pod tym wpi­sem w ko­men­ta­rzu. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj kosz nagród od Eveline Cosmetics

Konkurs internetowy "Wygraj kosz nagród od Eveline Cosmetics". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zrób sobie selfie z dowolnym kosmetykiem Eveline Cosmetics i wyślij je do nas lub wstaw na Facebooku! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kremów z serii Liftologiq

Konkurs na facebooku "Dermika - Kobieca Siła". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Napisz w komentarzu czym dla Ciebie jest kobieca siła? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zapas sosów sojowych Kikkoman oraz gadżety

Konkurs na facebooku "Przegoń jesienną chandrę z Kikkoman". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pokaż nam, jak Kikkoman wprawia Cię w dobry nastój. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj garnek Pyrex z serii Cast Iron

Konkurs na facebooku "Moja historia z Pyrex". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opisz Twoją historię z produktami Pyrex w tle. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw 4 szklanek na wodę filtrowaną Dafi

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw 4 szklanek na wodę filtrowaną Dafi ". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wziąć udział w konkursie należy: 1.Udostępnić post konkursowy (niewymagane – udostępnij, jeśli podoba się Tobie konkurs i chcesz powiadomić o nim swoich znajomych) 2.Dokończyć w komentarzu hasło: „Każda szklanka pełna zdrowia…” 3.Swoją odpowiedź umieścić w komentarzu pod postem Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj serum rewitalizujące do rzęs Inveo

Konkurs sms "Piękne rzęsy na jesień od INVEO". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wygrać, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaki ekstrakt zawarty w hypoalergicznym serum rewitalizującym i pielęgnującym rzęsy INVEO działa kojąco na wszelkiego rodzaju podrażnienia? A) Ekstrakt ze świetlika B) Ekstrakt z rumianku Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS pod numer 71160 w treści wpisując INVEO i prawidłową odpowiedź (np. INVEO D / koszt SMS 1,23 zł z VAT) Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych