Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z października 28, 2016

Wygraj bluzę z Twoim własnym napisem od Time For Fashion

Konkurs internetowy "Noś się Pysznie i wygraj foodową bluzę od Time For Fashion!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wymyśl związany z jedzeniem napis, który chciałbyś umieścić na swojej własnej foodowej bluzie. Zamieść propozycję na stronie konkursowej. Nagrodzone zostaną najlepsze pomysły. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw nagród Manitou

Konkurs na facebooku "Nagrody za ankiety!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Konkurs skierowany do kobiet, w związku z pytaniami ankietowymi, na które trzeba odpowiedzieć. Manitou Design pomaga w pracy badawczej studentom Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. By wziąć w nim udział wystarczy tylko wypełnić ankietę (link poniżej) oraz udostępnić post na Facebook'u. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków z nowej linii C-VIT marki Sesderma

Konkurs internetowy "Wygraj 1 z 10 zestawów kosmetyków z nowej linii C-VIT marki Sesderma". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój sprawdzony sposób, by nadać blasku skórze? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj nowoczesne urządzenie do depilacji Braun Silk-expert IPL

Konkurs internetowy "Wygraj nowoczesne urządzenie do depilacji Braun Silk-expert IPL i powitaj gładką skórę na długo". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wypełnij ankietę i napisz, jak zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś pozbyła się niechcianych włosków Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj sesję zdjęciową w ELLE!

Konkurs fotograficzny "AntiageInstagram 2016". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup produkt z gamy przeciwstarzeniowej 2. Stwórz razem z bliską Tobie osobą (przyjaciółką, córką, mamą, babcią) kreatywne zdjęcie. 3. Opublikuj je na Instagramie używając tagów #avenepoland #ellepolska #avenesesja lub wyślij je na adres avene@boxfish.pl Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj samochód osobowy marki Renault Clio

Konkurs internetowy "Świętujemy urodziny". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest: a) jednorazowy (stwierdzony jednym paragonem fiskalnym) zakup w drogerii Rossmann, w czasie trwania Konkursu, co najmniej trzech produktów marki Nestle znajdujących się na liście stanowiącej załącznik nr 2 do Regulaminu (konkursem nie są objęte mleka żywienia początkowego) oraz zachowanie oryginału paragonu fiskalnego i niefiskalnego, w celu okazania go na wezwanie Organizatora, b) wpisanie w czasie trwania Konkursu, w aplikacji konkursowej znajdującej się na stronie: i. specjalnego kodu konkursowego znajdującego się na paragonie niefiskalnym, dołączonym do paragonu dokumentującego zakup o którym mowa w podpunkcie a) powyżej, oraz ii. daty dokonania zakupu o którym mowa w podpunkcie a) uwidocznionej na paragonie fiskalnym i paragonie niefiskalnym, oraz iii. kwoty wydanej na zakupy w drogerii Rossmann, widocznej

Wygraj 10 opakowań makaronu Lubella

Konkurs internetowy "Wygraj 10 opakowań makaronu Lubella". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy polubić fanpage Dzieci jedzą, a w komentarzu na blogu odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Wasze ulubione danie z makaronem? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj tablet Samsung Galaxy Tab E - 15 szt. czeka

Konkurs promocyjny "80. urodziny Twojej ulubionej Pianki". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest spełnienie łącznie następujących warunków: a) dokonanie w czasie trwania Konkursu w dowolnym Sklepie zakupu produktów marki E.Wedel, w tym co najmniej jednego opakowania produktu Ptasie Mleczko® o dowolnym smaku za kwotę min. 15 zł brutto (udokumentowanych na jednym paragonie), b) zachowanie czytelnego dowodu zakupu Produktów nabytych w okresie trwania Konkursu; przez dowód zakupu rozumie się oryginalny paragon fiskalny lub oryginał faktury wystawionej na osobę fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, dokumentujący dokonanie zakupu Produktów, dokumenty te dalej są nazywane „Dowodami Zakupu", c) udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: Dlaczego lubisz Ptasie Mleczko®? d) wysłanie SMS z odpowiedzią na powyższe pytanie, pod numer 4322, stosując się do poniższego s

Do wygrania 20 lakierów do ust ColorStay Moisture Satin marki REVLON

Konkurs na facebooku "Konkurs REVLON". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na proste pytanie "Jak by wyglądała Twoja idealna randka?" Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj trymer Philips BT7210

Konkurs internetowy "Wygraj Trymer Philips - Idealny zarost Twojego mężczyzny bez bałaganu w łazience". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pobierz Trendbook i napisz w formularzu, który z pokazanych tam stylów zarostu pasowałby do twojego faceta i dlaczego? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych