Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z listopada 16, 2016

Wygraj zestaw ekskluzywnych kosmetyków o wartości 755 zł

Konkurs internetowy "Relacje z sensem". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opisz swoją relację z mamą lub relację z córką i wygraj atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj książkę "Zimne ognie" Simona Becketta

Konkurs internetowy "Gdzie jest tatuś? - Simon Beckett - "Zimne ognie". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Główna bohaterka powieści decyduje się więc na sztuczne zapłodnienie. Chcielibyśmy zapytać Was, co sądzicie o takim rozwiązaniu? Czy jest to według Was jak najbardziej na miejscu i skoro tylko kobieta czuje, że pragnie dziecka, a jednocześnie nie ma zamiaru wiązać się z żadnym mężczyną, to ma moralne prawo do tego, aby poddać się sztucznemu zapłodnieniu i wychowywać dziecko samotnie? A może uważacie, że jest to jedyne egoistyczne spełnianie własnych zachcianek, wypełniane pustki w życiu, ale kosztem niewinnego dziecka, które decyzją matki od pierwszego dnia pozbawione zostanie jednego z fundamentów w życiu – drugiego rodzica, w tym wypadku ojca? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kreatywny Play-Doh Kraina Lodu Olaf

Konkurs internetowy "Przetestuj Play-Doh Kraina Lodu Olaf". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wziąć udział w testowaniu należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to Twoje dziecko powinno przetestować Play-Doh Kraina Lodu Olaf? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj kolorowankę z filmem "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

Konkurs internetowy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Który bohater ze świata książek J.K Rowling jest Twoim ulubionym? Odpowiedź uzasadnij. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj kurtkę bomber Watch_Dogs 2

Konkurs internetowy "Watch_Dogs 2". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Dokończ zdanie: "Gdybym był/a superhakerem, wykorzystał(a)bym swoje zdolności, by..." Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków do ciała i włosów Marion Kosmetyki

Konkurs sms "Pielęgnacja włosów i ciała na jesień po 40stce z Marion Kosmetyki". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wygrać, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Jaka witamina znajduje się w składzie Olejku do demakijażu twarzy i oczu arganowy i migdałowy? A) E B) D Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS pod numer 71160 w treści wpisując K40.MARION i prawidłową odpowiedź (np. K40.MARION D / koszt SMS 1,23 zł z VAT) Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Eveline Cosmetics

Konkurs sms "Złota pielęgnacja na jesień po 40stce z Eveline Cosmetics". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wygrać, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Ile zgłoszeń patentowych znajduje się w kosmetykach z serii Gold Lift Expert? A) 2 B) 3 Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS pod numer 71160 w treści wpisując K40.EVELINE i prawidłową odpowiedź (np. K40.EVELINE D / koszt SMS 1,23 zł z VAT) Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych