Przejdź do głównej zawartości
konkurs
konkurs

Wygraj pobyt w Hotelu Crocus Zakopane****Konkurs trwa do 31 stycznia 2018

Konkurs


Konkurs fotograficzny "Zdjęcie​​psa". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
Żeby wziąć udział, należy posiadać aktywne konto na Facebooku oraz dodać zdjęcie na którym jest pies.Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
Za pierwszą największą liczbę głosów: Ciesz się wyjazdem do wyjątkowego obiektu Hotel Crocus Zakopane**** o wartości 1000 zł. Voucher obejmuje: 2 noclegi w pokoju dwuosobowym, śniadania, wspólny relaks w Centrum Rekreacji, pobyt psa, 10% rabatu na zabiegi SPA, Internet, parking. Voucher ważny w dn. – 26.02 – 26.04.2018 r. z wyłączeniem terminu Świąt Wielkanocnych. Dodatkowo nasz partner, Kakadu nagrodzi Twojego pupila zestawem o wartości 200zł(do odbioru w sieci sklepów Kakadu).

Za drugą największą liczbę głosów: Zajmując drugie miejsce, możesz wypocząć z rodziną w Queen Apartments Kraków z voucherem o wartości 760zł! Zapraszamy na 2 noclegi ze śniadaniami dla 2 osób. Koniecznie zabierz swojego pupila! Dzieci do 3 roku życia nocują bezpłatnie! Ważny do 25.04.2018 r. Dodatkowo nasz partner, Kakadu nagrodzi Twojego pupila zestawem o wartości 200zł(do odbioru w sieci sklepów Kakadu).

Za trzecią największą liczbę głosów: Za zajęcie trzeciego miejsca, nasz partner Princess Apartments zaprasza na rodzinny wypoczynek (2 noce, 3 dni) dla 2 osób ze śniadaniami o wartości 540zł. Koniecznie zabierz swojego pupila! Dzieci do 3 roku życia nocują bezpłatnie! Ważny do 25.04.2018 r. Dodatkowo nasz partner, Kakadu nagrodzi Twojego pupila zestawem o wartości 200zł(do odbioru w sieci sklepów Kakadu).

Za czwarte miejsce: Kakadu nagrodzi Twojego pupila zestawem o wartości 200zł(do odbioru w sieci sklepów Kakadu).

KONKURS TRWA DO 31.01.2018 ()

Weź udział w konkursie - Kliknij tutaj
virtualnetia / projektowanie stron internetowych