Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 18, 2017

Do wygrania 140 sztuk Selfie stick

Konkurs promocyjny "Lay’s i Pepsi sposób na uśmiech i nagrody". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup dowolny napój Pepsi* 1L i dowolną paczkę Lay's 140g. Zachowaj paragon 2. Wypełnij formularz konkursowy na stronie www.delikatesy.pl 3. Napisz: „Dlaczego Pepsi i Lay's to idealne połączenie” Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj podwójny voucher do kina na film "Dlaczego On"

Konkurs na facebooku "Dlaczego On". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Opisz kreatywny pomysł na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. W swojej odpowiedzi w komentarzu pod postem, dodaj koniecznie, w którym z wymienionych miast chcesz pójść do kina. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw produktów BlanX

Konkurs internetowy "Śnieżnobiały uśmiech nie tylko zimą!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Podaj nazwę aktywnego czynnika wybielającego znajdującego się w produktach BlanX White Shock, który reaguje na światło dzienne i aktywuje się za każdym razem, gdy zęby mają kontakt ze światłem. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj konsolę PS4 - 40 szt. czeka

Konkurs internetowy "Monterzy nagród". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Stwórz własny, unikalny projekt, wykorzystując nasze wzory lub wgrywając własny z dysku. 2. Swoje apetyczne opakowanie Monte wyślij do nas i wypełnij formularz kontaktowy. 3. Jeżeli Twój projekt znajdzie się wśród najlepszych – otrzymasz pyszną nagrodę! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj streamer Philips GC440/47

Konkurs internetowy "Twój dopracowany wygląd z prasownicą Philips!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: Opisz jak według Ciebie powinen wyglądać dopracowany wygląd i zostań testerką Philips” Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj BACscan Mobile

Konkurs na facebooku "Wygraj BACscan Mobile". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na pytanie: "Czemu chciałbyś otrzymać BACscan® Mobile ?" Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zegar

Konkurs na facebooku "Wygraj zegar". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz w tym poście na 3 następujące pytania: 1. Który z naszych produktów podoba ci się najbardziej i dlaczego? 2. Co nowego powinniśmy wprowadzić do oferty? 3. Co Ci się nie podoba / co powinniśmy zmienić? Komentarz z odpowiedziami, który zdobędzie najwięcej polubień – wygrywa! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw naczyń z kolorowej edycji naczyń Cook&Store marki Pyrex

Konkurs na facebooku "Gotuj i przechowuj z Cook&Store". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wygraj zestaw dla siebie i dla osoby, którą wskażesz w komentarzu z uzasadnieniem, dlaczego naczynia Cook&Store przydałyby się właśnie jej i Tobie najbardziej. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania zestawy produktów Łowicz

Konkurs na facebooku "Karnawał z Łowiczem". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Podzielcie się z nami przepisem na swoją ulubioną karnawałową potrawę, do której przygotowania wykorzystujecie dowolny produkt Łowicz. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków z serii Dr Medica Trądzik firmy Bielenda

Konkurs na facebooku "Wyścig o piękną cerę". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Napisz jakie składniki diety Twoim zdaniem mogą być partnerem dla Dr Medica Trądzik w wyścigu o piękną cerę i wygraj kosmetyki z tej serii! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych