Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z lutego 16, 2017

Wygraj łazienkę swoich marzeń od NIVEA

Konkurs promocyjny "Wygraj łazienkę swoich marzeń od NIVEA". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup dowolne produkty NIVEA za min. 20 zł (w tym NIVEA Men lub NIVEA Baby) i zachowaj paragon. 2. Zarejestruj się lub zaloguj na stronie NIVEA. 3. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak wyobrażasz sobie swoją łazienkę marzeń?. 4. Podaj numer kasy fiskalnej, datę oraz miejsce dokonania zakupu. Pamiętaj, że możesz zarejestrować paragon w dowolnym momencie, ale nie później niż do 28.02.2017. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj udział w sesji zdjęciowej z Dawidem Kwiatkowskim

Konkurs internetowy "Sięgaj Gwiazd". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Kup 2 dowolne produkty Garnier Czysta Skóra i zachowaj paragon. Zrób zdjęcie za pomocą aplikacji. Do swojego wgranego zdjęcia wybierz zdjęcie gwiazdy kampanii Dawida Kwiatkowskiego (są trzy zdjęcia do wyboru). Do swojego wgranego zdjęcia dopasuj jak najlepiej zdjęcie Dawida Kwiatkowskiego (można przesuwać, obracać zdjęcie Dawida). Następnie uzupełnij swoje dane. Czekaj na wyniki. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj nawigację Vordon GPS 4.5” World

Konkurs na facebooku "Podróże prosto z serca". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: W komentarzu pod postem konkursowym zamieśćcie zdjęcie z wyjazdu, który wspominacie z uśmiechem na twarzy. Na zdjęciu powinniście znaleźć się Wy i Wasz towarzysz podróży. W treści komentarza w maksymalnie 700 znakach napiszcie gdzie i dlaczego chcielibyście spędzić z nim Walentynkowy wypad w nieznane. Wygrają dwie pełne, najbardziej kreatywne odpowiedzi. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj aparat Polaroid SNAP

Konkurs kulinarny "Wszystko zaczyna się od przypraw Knorr… a kończy na nagrodach". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Dla miłośników gotowania marka Knorr przygotowała konkurs, w którym można pokazać, jak bardzo smaczna była nasza potrawa. Należy przygotować kurczaka z użyciem Przyprawy do złotego kurczaka Knorr, sfotografować danie, zrobić zdjęcie talerza po posiłku i połączyć oba zdjęcia w kolaż na stronie konkursowej Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Codziennie do wygrania 10 czteropaków Żubra!

Konkurs internetowy "Para Żubrów działa najlepiej". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zima to ciężki czas dla sikorek. Na szczęście para Żubrów działa! Twoim zadaniem jest ochronienie sikorki przed spadającymi kulami śniegu. Za każdą śnieżkę, która wyparuje dzięki parze Żubrów otrzymujesz punkty. Codziennie 10 najlepszych samodzielnych graczy lub każdy gracz z pary otrzyma nagrodę. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj czajnik i toster firmy Amica

Konkurs na facebooku "Walentynki z Amica". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy prawidłowo wykonać zadanie konkursowe dostępne w Aplikacji – odpowiedzieć na pytania zamknięte w aplikacji oraz udzielić kreatywnej odpowiedzi na otwarte pytanie konkursowe dostępne w aplikacji. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków Bell

Konkurs na facebooku "Wygraj zestaw kosmetyków Bell". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pochwalcie się walentynkowymi upominkami – co dostałyście albo co same komuś dałyście w tym roku czy rok temu albo i dekadę – co Was ucieszyło, zaskoczyło, załamało, sprawiło że popłakałyście się z radości albo śmiechu? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj 1 z 5 pakietów od Varta

Konkurs na facebooku "Wygraj 1 z 5 pakietów od Varta". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu komentarza z ułożonym przez siebie wierszem walentynkowym, w którym znajdą się słowa BATERIA i ENERGIA. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków FA

Konkurs na facebooku "Ogłaszamy FAlentynki!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Zaproponuj, jakie tradycje mogłyby być obchodzone w dniu wielbicieli Fa Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zapach Valentine Bi·es

Konkurs na facebooku "Przepis na randkę". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Znasz receptę na najlepszą randkę? Jeśli tak, to weź udział w naszym konkursie i przedstaw swój przepis pod postem. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw Kaw Tchibo B&W

Konkurs internetowy "Moje dwie natury". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Przedmiotem Konkursu jest stworzenie i przesłanie propozycji pytań lub wyzwań, do zrealizowania w trakcie programu Talk Show Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj robot kuchenny Bosch Mum

Konkurs internetowy "Podziel się smakiem". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy pobrać aplikację z przepisami imprezowymi. Podziel Się Smakiem, przygotuj swoją wersję jednej z przekąsek i wyślij zdjęcie przez aplikację. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych