Przejdź do głównej zawartości

Posty

Wyświetlanie postów z marca 25, 2017

Wygraj zestaw kosmetyków Lirene Retinol D-FORTE

Konkurs internetowy "Wygraj zestaw kosmetyków Lirene Retinol D-FORTE". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Lirene Retinol D-FORTE to innowacyjna seria kosmetyków oparta o unikalne połączenie aktywnego retinolu, będącego jednym z najbardziej skutecznych komponentów przeciwzmarszczkowych i witaminy Dpro, która niweluje skutki niedoboru witaminy D w skórze. Podaj nazwy co najmniej 5 innych składników, dzięki którym linia kosmetyków Lirene Retinol D-FORTE zawdzięcza swoją skuteczność. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj samochód Mercedes-Benz klasa-A

Konkurs promocyjny "Odkryj Capuccino na święta". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Należy kupić dowolne produkty Caffetteria Mokate za min. 10 zł. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Codziennie do wygrania zegarek Suunto Spartan Ultra

Konkurs promocyjny "CHALLENGE ACCEPTED – SALOMON TIME TO PLAY". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: 1. Kup dowolny zegarek Suunto lub produkty do biegania marki Salomon za kwotę minimum 150 zł 2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy 3. Udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe - "Mój pomysł na biegowe wyzwanie to..." 4. Zachowaj kod kresowy i paragon z powyższej transakcji i oczekuj na informację o wygranej! Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw kosmetyków z aloesowej linii LR Health & Beauty Polska

Konkurs fotograficzny "Witaj wiosno! ". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Pokażcie nam, jak wraz z nadejściem wiosny budzicie się do życia po zimie. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj kartę upominkową o wartości 500 zł do Zalando

Konkurs fotograficzny "NIVEA Invisible Fresh". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Stwórz biało-czarną wiosenną stylizację! Budząca się do życia przyroda to zwiastun nadchodzącej wiosny. Zainspiruj się pierwszymi oznakami nowego sezonu i wyślij nam zdjęcie swojego odświeżonego modowego looku w kolorach Black&White. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wybierz lampę i wygraj ją

Konkurs internetowy "Przymierz i wygraj". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgłoszenie pracy konkursowej. Pracą konkursową jest udostępnione na portalu Facebook.com zdjęcie z przymierzoną za pomocą aplikacji Homebook lampą. W opisie zdjęcia należy umieścić hasło: Przymierzam i wygrywam! Oraz dodać hasztag: #aplikacjahomebook Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Do wygrania podwójna wejściówka na koncert ”Dalida- pieśń miłości – chant d’amour”

Konkurs internetowy "Francuska piosenka - przewodnik po Paryżu". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że napiszesz nam w komentarzu na naszym Facebooku (pod postem konkursowym) odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja ulubiona francuska piosenka i dlaczego? Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Pokaż co potrafisz i wygraj 50 000 zł

Konkurs internetowy "Kuba i Przyjaciele - Jakub Błaszczykowski szuka talentów". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Projekt Kuba i Przyjaciele wspiera talenty i umiejętności młodych ludzi w wieku 16-19 lat: - Załóż swoją prezentację: nagraj krótki film (do 90 s.), napisz kilka słów o swojej pasji i o sobie – zamieść te materiały na naszej stronie. - Prezentację możesz zamieścić w jednej z 5 kategorii: muzyka, sztuka, sport, nauka/wiedza, moja pasja. - Walcz o wsparcie finansowe na dalszy rozwój twojego talentu lub pasji. - Konkurs składa się z kilku etapów – przeczytaj dokładnie Regulamin. - Na twoją prezentację będą głosować internauci, a na dalszych etapach zwycięzców będą wybierać także Kuba i jego przyjaciele. - Nie oceniamy wartości artystycznej przesłanych prezentacji tylko to ile serca, czasu ii determinacji wkładasz by osiągnąć swój cel. - Żadna z kategorii nie jest mniej lub bardziej ważna. Wszyscy mają równe szanse.

Wygraj zestaw kosmetyków marki Termissa

Konkurs internetowy "Świętuj początek wiosny z marką Termissa i weź udział w naszym konkursie!". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Odpowiedz na jedno proste pytanie konkursowe: Skąd wywodzi się marka Termissa?. Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

Wygraj zestaw 6 pysznych soków Ogrodów Natury

Konkurs fotograficzny "Wiosna w ogrodzie". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki. ZASADY KONKURSU: Wystarczy, że w komentarzu pod tym postem dodacie wykonane przez siebie zdjęcie naszego soku, z widocznymi pierwszymi oznakami wiosny (np. zdjęcie w ogrodzie, na spacerze, w podróży itp.). Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.
virtualnetia / projektowanie stron internetowych