Przejdź do głównej zawartości

Wygraj Kocioł gazowy kondensacyjny BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z pogrzewaczem c.w.u.Konkurs trwa do 11 listopada 2018

Konkurs


Konkurs promocyjny "De Dietrich – Źródło domowego ciepła". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
Aby przystąpić do zabawy, konieczne jest napisanie eseju, w którym należy opisać aktualne źródło ciepła zainstalowane w domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z objaśnieniem, dlaczego w życiu konkursowicza ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Uczestnik powinien dołączyć też kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego zainstalowanego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat jego źródło ciepła powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne urządzenia De Dietrich.Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
- Kocioł gazowy kondensacyjny BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z pogrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów, programowalnym termostatem pokojowym BAXI oraz zestawem składającym się z dwóch paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET, o wartości katalogowej 18.960 złotych netto
- Kocioł gazowy kondensacyjny Lumea MPX 24T w pakiecie z pompą ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów oraz programowalnym termostatem pokojowym SMART TC z bramką OpenTherm, o wartości katalogowej 16.600 złotych netto.
- Kocioł gazowy kondensacyjny MCR3 PLUS 24T w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów oraz programowalnym termostatem pokojowym SMART TC z bramką OpenTherm, o wartości katalogowej 11.220 złotych netto.
- Pompa ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów, o wartości katalogowej 8.550 złotych netto.
- Kocioł gazowy kondensacyjny 2-funkcyjny MCR Home 20/26MI o wartości katalogowej 5.800 złotych netto.

KONKURS TRWA DO 11.11.2018 ()

Weź udział w konkursie - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych