Przejdź do głównej zawartości

Wygraj voucher o wartości 5000 zł na zakup dowolnych mebli i artykułów dekoracyjnych marki VOXKonkurs trwa do 14 października 2018

Konkurs


Konkurs internetowy "Zaprojektuj pokój na miarę filmowego bohatera i weź udział w konkursie Kino Dzieci i VOX". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
Czas połączyć pracę reżysera, scenografa, projektanta wnętrz i mebli! Co musi zrobić uczestnik konkursu? Najpierw należy wykonać w dowolnej technice makietę pokoju z rozmaitych materiałów plastycznych – wycinanek, pudełek, kartonu, tektury, czy pociętego styropianu – można wykorzystać wszystko, co przyjdzie nam do głowy. Przed zabraniem się do pracy, warto pomyśleć o tym kim jest bohater dla którego tworzymy pokój – jak ma na imię, jaki ma charakter i hobby. Im ciekawiej, tym lepiej, liczy się kreatywność i wyobraźnia! Fotel w kształcie statku kosmicznego? Łóżko ze zjeżdżalnią? Czemu nie! Krótki opis bohatera wraz z fotografią wykonanej przez uczestnika (lub całą rodzinę!) pracy prześlij do nas na adres mailowy voxkonkurs@nowehoryzonty.pl.Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
- 1 x voucher o wartości 5000 zł na zakup dowolnych mebli i artykułów dekoracyjnych marki VOX.
- 5 x voucher o wartości 500 zł na produkty VOX (osoby wyróżnione)

KONKURS TRWA DO 14.10.2018 ()

Weź udział w konkursie - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych