Przejdź do głównej zawartości

Wygraj 10 000 zł + zapas pralin „Śliwka Nałęczowska”Konkurs trwa do 31 marca 2020

Konkurs


Konkurs internetowy "Design by Śliwka Nałęczowska". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do projektantów, grafików oraz wszystkich aspirujących do tych ról (profesjonalistów i amatorów). Do Konkursu można zgłaszać jedynie prace przygotowane samodzielnie, których autorem jest osoba zgłaszająca. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na stworzeniu projektu plakatu, będącego kreatywną interpretacją hasła: „Śliwka Nałęczowska jest kobietą!” i zgłoszenie go do konkursu za pośrednictwem strony internetowej designbysliwkanaleczowska.pl. Nadesłane prace powinny zawierać hasło. Może to być hasło „Śliwka Nałęczowska jest kobietą!” lub inne, nawiązujące do zadania, zaproponowane przez autora.Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
- I miejsce: nagroda finansowa w wysokości 10.000,00 zł (dziesięć tysięcy złotych) oraz zapas pralin „Śliwka Nałęczowska” o wartości 250,00 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych)
- II miejsce: nagroda finansowa w wysokości 7.000,00 zł (siedem tysięcy złotych) oraz zapas pralin „Śliwka Nałęczowska” o wartości 250,00 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych)
- III miejsce: nagroda finansowa w wysokości 5.000,00 zł (pięć tysięcy złotych) oraz zapas pralin „Śliwka Nałęczowska” o wartości do 250,00 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych)
- IV – XII miejsce: zapas pralin „Śliwka Nałęczowska” o wartości 250,00 zł (dwieście pięćdziesiąt złotych)

KONKURS TRWA DO 31.03.2020 ()

Weź udział w konkursie - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych