Przejdź do głównej zawartości

Wygraj 1 z 500 zestawów z wódką i markową szklanką Stock Prestige!Konkurs trwa do 21 czerwca 2020

Konkurs


Konkurs na facebooku "Twój drink Stock Prestige". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
W celu wzięcia udziału w Konkursie należy rozwiązać, pojawiający się w otwartym okienku komunikatora Facebook Messenger, quiz dotyczący drinka na bazie Stock Prestige najlepiej pasującego do Uczestnika a następnie (po zapoznaniu się z wynikiem quizu) udzielić odpowiedzi na pytanie: W czyim towarzystwie chcesz wypić swojego drinka? Uzasadnij swoją odpowiedź. Odpowiedź nie może być dłuższa niż 500 znaków (włączając spacje i znaki interpunkcyjne).Szczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
- 10x Zestaw barmański składający się z shakera bostońskiego 800ml ze stali nierdzewnej, szklanicy barmańskiej, sitka, rozgniatacza do owoców ze stali nierdzewnej z plastikowym zakończeniem, trybuszona dwustopniowego (otwieracza do wina), nalewaka metalowego, nożyka do twistów, łyżki barmańskiej oraz miarki barmańskiej 20/40ml (jigger) o wartości 299 zł brutto
- 500x butelka Stock Prestige o pojemności 0.5 l o smaku, który w wyniku rozwiązania quizu został dedykowany do wykonania drinka uznanego za drink pasujący do Zwycięzcy, o wartości 28 zł brutto oraz markowa szklanka Stock Prestige typu „long” o wartości 1,87 zł brutto.

KONKURS TRWA DO 21.06.2020 ()

Weź udział w konkursie - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych