Przejdź do głównej zawartości

Wygraj nocleg w hotelu grupy AHORN w SaksoniiKonkurs trwa do 14 sierpnia 2020

Konkurs


Konkurs internetowy "Quiz Wakacyjny – Odkryj Saksonię". Aby wygrać należy spełnić poniższe warunki.

ZASADY KONKURSU:
1. Wypełnij Quiz Odpowiedz poprawnie na 7 pytań dotyczących Saksonii. Większość pytań posiada podpowiedzi ukryte na zdjęciach. Liczy się czas, a wszystkie pytania znajdziesz w bazie wiedzy. 2. Zarejestruj wynik Jeśli uważasz, że Twój wynik jest dobry - wyślij go! Pamiętaj, że możesz wysłać swój wynik 10 razy, jednak ilość podejść do quizu jest nieograniczonaSzczegóły konkursu poznasz klikając poniższy link.

NAGRODA:
- Dla zwycięzcy konkursu - Dwa noclegi w hotelu grupy AHORN w Saksonii ze śniadaniem i obiadokolacją: - opcja rodzinna (2 osoby dorosłe i maksymalnie dwoje dzieci do 12. roku życia) w AHORN Waldhotel Altenberg lub AHORN Hotel Am Fichtelberg Oberwiesenthal lub - dla dwóch dorosłych osób w Best Western Ahorn Hotel Oberwiesenthal Bilet rodzinny na wystawę minerałów „Terra Mineralia” we Freibergu, przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.
- Dla Laureata zajmującego drugie miejsce – Dwa noclegi w Holiday Resort Seepark Auenhain w holiday house lub apartamencie dla dwóch osób dorosłych i maksymalnie dwójki dzieci. Śniadanie w restauracji „Seeperle”. Bilet rodzinny do zoo w Lipsku (Leipzig Zoo), przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.
- Dla Laureata zajmującego trzecie miejsce – Dwa noclegi ze śniadaniem w Pullman Hotel w Dreźnie dla dwóch osób. Bilety do Muzeum Transportu Verkehrsmuseum w Dreźnie, przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.
- Dla Laureatów zajmujących miejsca od 4 do 10 – Kosz prezentowy z saksońskimi przysmakami, przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.
- Dla Laureatów zajmujących miejsca od 11 do 15 – Torba na laptopa, przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.
- Dla Laureatów zajmujących miejsca od 16 do 25 – Koc piknikowy, przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.
- Dla Laureatów zajmujących miejsca od 26 do 75 – Przewodnik: Drezno i Saksonia Travelbook, pakiet broszur turystycznych.

KONKURS TRWA DO 14.08.2020 ()

Weź udział w konkursie - Kliknij tutaj

virtualnetia / projektowanie stron internetowych